Переваги членства в Громадській організації «Спілка власників ветеринарної справи»

• Здатність впливати через діяльність ГО СВВС на формування вигідного організаційно-правового поля у сфері ветеринарного бізнесу.

Лобіювання інтересів власників ветеринарної справи на різних рівнях органів влади шляхом кооперації у сфері нормотворчості.

Можливість отримання актуальної інформації стосовно правового забезпечення ведення ветеринарної справи.

Можливість обговорення спільних ідей в закритій групі соціальної Інтернет-мережі.

Отримання зразків документів, актуальної інформації для роботи у ветеринарних клініках, що систематизовані супроводжуючою юридичною компанією.

До таких документів можуть належати:

►правила надання ветеринарних послуг, згода на проведення процедури евтаназії, згода на обслуговування іншою мовою, згода на анестезію, заява про відмову від тварин, відмова від проведення медичного втручання,

►зразок ПВТР, протокол зборів трудового колективу, розпорядження про введення в дію ПВТР, трудовий договір, розпорядження (наказ) про прийняття на роботу, повідомлення у ДФС про прийняття працівника на роботу, зразок штатного розпису, наказ про затвердження штатного розпису,

►інформація щодо діяльності під час карантинних обмежень, інформація щодо охорони праці,

►інформація щодо захисту персональних даних, положення про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних, повідомлення суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних, наказ про затвердження переліку осіб, які мають доступ до персональних даних, зобов'язання про нерозголошення інформації, згода на обробку персональних даних.

Адже разом МИ міцніші!

Logo

Our mission in peacetime is to create a comfortable professional and legal field for the veterinary business in Ukraine.

Contact Us

To resolve any issues, please contact us

125 Herasima Kondrat'eva str. Sumy, Ukraine, 40012

uacbbc@gmail.com

© Society of Veterinary Business Owners. All rights reserved. Design by HTML Codex.